Placeholder

  • Placeholder
  • Placeholder

VOUCHER NA KURS WINO I JEDZENIE

450,00 zł

Opis produktu

Voucher na ekskluzywne warsztaty kulinarne Wino i Jedzenie to idealny prezent dla par, które potrafią celebrować jedzenie i szukają kulinarnych inspiracji. Pokażemy wam, z jakim winem najlepiej smakuje koreański stek Yukhoe i z czym dogadają się przegrzebki. To wyjątkowa przyjemność nauki podstaw food pairingu.

Zaproszenie uprawnia obdarowanego do wzięcia udziału w wybranej edycji kursu w ciągu jednego roku od daty zakupu.

Voucher obowiązuje również na kurs "Gotowanie dla 2 osób online: wino i jedzenie".

Prosimy o mailowe zgłoszenie chęci uczestnictwa w szkoleniu z konkretną datą. Terminy kursów ogłaszane są na naszej stronie www.masala.com.pl 

GARŚĆ INFORMACJI TECHNICZNYCH

Wszystkie vouchery wystawiane są przez nas ręcznie :) Dlatego też potrzebujemy od Was troszkę cierpliwości :)

Jeśli wybierasz:

- voucher w formie pdf. do wydruku własnego - czas realizacji to 1-2 dni robocze.

- voucher z odbiorem osobistym - czas realizacji to 1-2 dni robocze. Koszt wydruku vouchera na ozdobnym papierze to 10 zł.

- voucher z wysyłką kurierską - czas realizacji to 1-2 dni robocze (plus czas dostawy). Koszt wydruku vouchera na ozdobnym papierze to 10 zł. Koszt przesyłki kurierskiej to 14 zł.

Jeśli chcecie Państwo obdarować kogoś oryginalnym prezentem, w poniższym formularzu "Zaproszenie Dla:" prosimy o dokładne podanie imienia i nazwiska osoby obdarowywanej. Specjalne, imienne zaproszenie wyślemy pocztą lub mailem pod adres zamawiającego lub inny podany w uwagach zamówienia.

 

RozwińZwiń Opis

Skład bananów - grupa kulinarna

Oprogramowanie KQS.store