Placeholder

  • Placeholder
  • Placeholder

VOUCHER NA KURS KUCHNI GRUZIŃSKIEJ

360,00 zł

Opis produktu

Idealny prezent dla wielbicieli celebrowania posiłków, opartych na dobrze doprawionych sezonowych składnikach i przywiązaniu do tradycji. Kuchnia jest nieodłączną częścią tożsamości Gruzinów, a supry – tradycyjne uczty, pełne rytualnych toastów i smaków znanych od setek lat, stanowią podstawę ich kultury. Kurs kuchni gruzińskiej to świetna okazja do rozwijania kulinarnych umiejętności i odkrywania oryginalnych składników z tego regionu.

Zaproszenie uprawnia obdarowanego do wzięcia udziału w wybranej edycji kursu w ciągu jednego roku od daty zakupu.

Voucher obowiązuje również kurs "Gotowanie dla 2 osób online: kuchnia gruzińska".

Prosimy o mailowe zgłoszenie chęci uczestnictwa w szkoleniu z konkretną datą. Terminy kursów ogłaszane są na naszej stronie www.masala.com.pl

GARŚĆ INFORMACJI TECHNICZNYCH

Wszystkie vouchery wystawiane są przez nas ręcznie :) Dlatego też potrzebujemy od Was troszkę cierpliwości :)

Jeśli wybierasz:

- voucher w formie pdf. do wydruku własnego - czas realizacji to 1-2 dni robocze.

- voucher z odbiorem osobistym - czas realizacji to 1-2 dni robocze. Koszt wydruku vouchera na ozdobnym papierze to 10 zł.

- voucher z wysyłką kurierską - czas realizacji to 1-2 dni robocze (plus czas dostawy). Koszt wydruku vouchera na ozdobnym papierze to 10 zł. Koszt przesyłki kurierskiej to 14 zł.

Jeśli chcecie Państwo obdarować kogoś oryginalnym prezentem, w poniższym formularzu "Zaproszenie Dla:" prosimy o dokładne podanie imienia i nazwiska osoby obdarowywanej. Specjalne, imienne zaproszenie wyślemy pocztą lub mailem pod adres zamawiającego lub inny podany w uwagach zamówienia.

 

RozwińZwiń Opis

Skład bananów - grupa kulinarna

Oprogramowanie KQS.store