Placeholder

  • Placeholder
  • Placeholder

VOUCHER NA KURS CZEKOLADY

430,00 zł

Opis produktu

Voucher na kurs cukierniczy Tajemnice Czekolady to idealny prezent dla tych, którzy cenią sobie słodycze z najwyższej półki. Pod okiem mistrzyni osoba obdarowana przygotuje pyszne praliny i autorską tabliczkę czekolady, dowie się, jak prawidłowo temperować i barwić czekoladę. Podaruj swoim najbliższym możliwość zdobycia wyjątkowych umiejętności i poznania niezwykłego rzemiosła.

Zaproszenie uprawnia obdarowanego do wzięcia udziału w wybranej edycji kursu w ciągu jednego roku od daty zakupu.

Prosimy o mailowe zgłoszenie chęci uczestnictwa w szkoleniu z konkretną datą. Terminy kursów ogłaszane są na naszej stronie www.masala.com.pl

GARŚĆ INFORMACJI TECHNICZNYCH

Po złożeniu zamówienia przywędruje do Ciebie automatycznie generowany bilet - NIE JEST TO VOUCHER WŁAŚCIWY! Wszystkie vouchery wystawiane są przez nas ręcznie :) Dlatego też potrzebujemy od Was troszkę cierpliwości.

Jeśli wybierasz:

- voucher w formie pdf. do wydruku własnego - czas realizacji to 1-2 dni robocze

- voucher z odbiorem osobistym - czas realizacji to 1-2 dni robocze

- voucher z wysyłką kurierską - czas realizacji to 1-2 dni robocze (plus czas dostawy)

Jeśli chcecie Państwo obdarować kogoś oryginalnym prezentem, w poniższym formularzu "Zaproszenie Dla:" prosimy o dokładne podanie imienia i nazwiska osoby obdarowywanej. Specjalne, imienne zaproszenie wyślemy pocztą lub mailem pod adres zamawiającego lub inny podany w uwagach zamówienia.

RozwińZwiń Opis

Skład bananów - grupa kulinarna

Oprogramowanie KQS.store