Placeholder

  • Placeholder
  • Placeholder

VOUCHER NA KURS KUCHNI WEGAŃSKIEJ

430,00 zł

Opis produktu

Voucher na kurs kuchni wegańskiej to idealny prezent dla tych, którym zależy na świadomym i zdrowym odżywianiu, ale też dla tych, którzy nie lubią kulinarnej nudy! Podaruj swoim bliskim możliwość wyboru wegańskiej wersji klasycznych kuchni świata i pozwól im się przekonać, że nie trzeba rezygnować ze swoich ulubionych smaków, bo istnieje świetna alternatywa dla tradycyjnie mięsnych dań. Podczas kursu osoba obdarowana nauczy się podstawowych technik wegańskiego gotowania, wzbogaci swoją dietę roślinną o nowe smaki i pozna alternatywne źródła białka.

Zaproszenie uprawnia obdarowanego do wzięcia udziału w wybranej edycji kursu w ciągu jednego roku od daty zakupu.

Prosimy o mailowe zgłoszenie chęci uczestnictwa w szkoleniu z konkretną datą. Terminy kursów ogłaszane są na naszej stronie www.masala.com.pl


GARŚĆ INFORMACJI TECHNICZNYCH

Wszystkie vouchery wystawiane są przez nas ręcznie :) Dlatego też potrzebujemy od Was troszkę cierpliwości :)

Jeśli wybierasz:

- voucher w formie pdf. do wydruku własnego - czas realizacji to 1-2 dni robocze.

- voucher z odbiorem osobistym - czas realizacji to 1-2 dni robocze. Koszt wydruku vouchera na ozdobnym papierze to 10 zł.

- voucher z wysyłką kurierską - czas realizacji to 1-2 dni robocze (plus czas dostawy). Koszt wydruku vouchera na ozdobnym papierze to 10 zł. Koszt przesyłki kurierskiej to 14 zł.

Jeśli chcecie Państwo obdarować kogoś oryginalnym prezentem, w poniższym formularzu "Zaproszenie Dla:" prosimy o dokładne podanie imienia i nazwiska osoby obdarowywanej. Specjalne, imienne zaproszenie wyślemy pocztą lub mailem pod adres zamawiającego lub inny podany w uwagach zamówienia.

RozwińZwiń Opis

Co klienci kupowali razem z tym produktem?

 VOUCHER NA KURS KUCHNI ARABSKIEJ

VOUCHER NA KURS KUCHNI ARABSKIEJ

Dla każdego wielbiciela falafeli


Skład bananów - grupa kulinarna

Oprogramowanie KQS.store