Placeholder

  • Placeholder
  • Placeholder

VOUCHER NA KURS KUCHNI MAROKAŃSKIEJ

360,00 zł

Opis produktu

Podaruj swoim najbliższym prezent marzeń – aromatyczną podróż do niezwykłego Maroka! Nigdzie na świecie przyprawy nie mają tak intensywnych kolorów. Nasi trenerzy pokażą, jak przygotować tagine, szakszukę czy tradycyjny kuskus. Kup voucher na kurs kulinarny kuchni marokańskiej i pozwól osobie obdarowanej poznawać nowe smaki w świetnej atmosferze.

Zaproszenie uprawnia obdarowanego do wzięcia udziału w wybranej edycji kursu w ciągu jednego roku od daty zakupu.

Prosimy o mailowe zgłoszenie chęci uczestnictwa w szkoleniu z konkretną datą. Terminy kursów ogłaszane są na naszej stronie www.masala.com.pl

GARŚĆ INFORMACJI TECHNICZNYCH

Wszystkie vouchery wystawiane są przez nas ręcznie :) Dlatego też potrzebujemy od Was troszkę cierpliwości :)

Jeśli wybierasz:

- voucher w formie pdf. do wydruku własnego - czas realizacji to 1-2 dni robocze.

- voucher z odbiorem osobistym - czas realizacji to 1-2 dni robocze. Koszt wydruku vouchera na ozdobnym papierze to 10 zł.

- voucher z wysyłką kurierską - czas realizacji to 1-2 dni robocze (plus czas dostawy). Koszt wydruku vouchera na ozdobnym papierze to 10 zł. Koszt przesyłki kurierskiej to 14 zł.

Jeśli chcecie Państwo obdarować kogoś oryginalnym prezentem, w poniższym formularzu "Zaproszenie Dla:" prosimy o dokładne podanie imienia i nazwiska osoby obdarowywanej. Specjalne, imienne zaproszenie wyślemy pocztą lub mailem pod adres zamawiającego lub inny podany w uwagach zamówienia.

RozwińZwiń Opis

Co klienci kupowali razem z tym produktem?

 VOUCHER NA KURS KUCHNI ARABSKIEJ

VOUCHER NA KURS KUCHNI ARABSKIEJ

Dla każdego wielbiciela falafeli


Skład bananów - grupa kulinarna

Oprogramowanie KQS.store